Ogród to nie tylko trawa, kwiaty, zioła i woda. Ogród to też elementy wykończeniowe, jak kamienie. Muszą być odpowiednio dobrane do stylu, jaki prezentuje ogród by estetycznie się prezentować.

I tak wybór masz bardzo szeroki. Od tego, co wybierzesz będzie zależało, jak zaprezentuje się Twój ogród. Niektóre rozwiązania są bardzo praktyczne.

Jeśli w ogrodzie masz porobione ścieżki, warto oddzielić je od trawy kamieniami – powstanie wówczas tak zwana opaska, która zdecydowanie ułatwi koszenie zieleni. Najczęściej w ogrodzie stosuje się popularną i trwałą kostkę granitową. Jest jej dużo rozmiarów, dlatego z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.

Wyłożysz nią podjazdy oraz brzegi piaskownicy lub placu zabaw. Popularnością cieszą się też palisady drewniane, którymi elegancko odgrodzisz skarpy z roślinami. Efektownie prezentuje się też wysypany na obrzeżach biały żwir lub zwyczajne otoczaki.

Kamienie oddzielające od siebie różne elementy nie tylko są praktycznym rozwiązaniem ale i interesująco się prezentują i przykuwają wzrok.

NAWÓZ PŁYNNY do roślin zielonych