www.pbdclnt.com

Ludzie, którzy mają swój ogród nie zawsze ograniczają się wyłącznie do hodowli roślin ozdobnych, choć to rzecz jasna najbardziej oczywista opcja. Poza nimi, o ile jest miejsce, warto posadzić i posiać również warzywa oraz owoce. Z czasem okaże się, że po wiele produktów nie musimy chodzić na targ czy do marketu, ponieważ wyrosną nam tuż pod nosem.

Dotyczy to również pełnych aromatu ziół. Żadne suszone nie zastąpią tych żywych, w pełni naturalnych i świeżo zerwanych. Bazylia, oregano czy tymianek to wyborne dodatki do zup, sosów i sałatek.

Nie są to rośliny specjalnie wymagające, więc można śmiało pokusić się o wysiew tuż obok naszego domu. Nim pojawią się plony, warto wykorzystać prosty pomysł, aby zielnik stał się pretekstem do umieszczenia w ogrodzie użytecznej dekoracji. Na patyki możemy nanieść nazwy poszczególnych typów ziół i wbić je w ziemię w miejscach, gdzie zostały wysiane.

Będziemy wiedzieć, co gdzie rośnie, a przy okazji pojawi się ozdobny i praktyczny element. Trzeba jedynie wykazać się odrobiną kreatywności.

sprzedaż podręczników używanych poznań www.dhsummerfestival.pl