Spotykamy je często i zwykle mijamy obojętnie. Bywa też, że się o nie potykamy. Kamienie są naturalnym elementem krajobrazu i są również znakomitym sposobem na to, aby udekorować ogród. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że przestrzeń ogrodu doskonale się prezentuje, gdy znajdą się w niej kamienne elementy.

Niektóre większe, inne mniejsze. Ogromną zaletą takich ozdób jest ich naturalne pochodzenie, a więc są w pełni ekologiczne i komponują się z całą resztą. Rośliny wyglądają na ich tle doskonale. Pojedyncze większe kamienie mogą być rozłożone nierównomiernie po ogrodzie, można też za ich pomocą oddzielać części ogrodu od siebie.

Mniejszymi można obłożyć rabaty, aby jeszcze lepiej wyeksponować pięknie rosnące kwiaty. Gotowe kamienie, starannie oczyszczone i czasami również wypolerowane można kupić w sklepach z artykułami ogrodniczymi. Jeśli pozwalają na to przepisy prawa, mniejsze kamyki można zbierać w ogólnodostępnych miejscach i ułożyć w dowolne kompozycje wedle uznania. Grunt, aby wybrane kamienie wyglądały ładnie.

https://mebledoogrodu.eu/ekskluzywne-meble-ogrodowe-technorattan-rekodzielo-c-13_38_40.html www.dzierzawski.info