https://www.youtube.com/watch?v=d2a2XyAqs84

Łazienka wydaje się być dość nudnym pomieszczeniem. W końcu spędza się tam jedynie kilka chwil w ciągu dnia. Resztę zabiera salon i sypialnia, które jednoznacznie kojarzą się z odpoczynkiem. Jednak co z chociażby samą kąpielą? Jest to forma niebywałego relaksu, nieważne czy realizowana w wannie, czy pod prysznicem. Łazienka w ostatnich czasach zyskała na znaczeniu i coraz więcej architektów wymyśla coraz to więcej możliwości aranżacyjnych.

Wszystko po to, by domownicy poczuli się lepiej, a ten rodzaj pomieszczenia sanitarnego nie kojarzył się z czymś…jak do tej pory surowym i nieprzyjemnym. Pomieszczenie jakim jest łazienka można odmienić na kilka różnych sposobów. Wszystko dzięki użyciu akcesoriów dekoracyjnych, których na rynku pojawia się coraz więcej i więcej:

 • Upiększenie łazienki musi zacząć się jednak od jej odświeżenia. Chociażby pomalowanie sufitu na biało, czy wymiana urządzeń sanitarnych na nowe (lub ich bardzo dokładne wyszorowanie). Samo gruntowne wysprzątanie łazienki potrafi ją odmienić.

  Bez tego kroku żadne dekoracje nie wprowadzą wyczekiwanego efektu;

 • Akcesoria do wnętrz to nie tylko dekoracje. To także wszystkie półki, meble oraz szafki. W każdym sklepie meblarskim znajdziemy co najmniej kilka pomysłów na style aranżacyjne. Dobrze jest jednak pamiętać o tym, że łazienka nie lubi nadmiaru przedmiotów. Ze względów higienicznych większość elementów powinno znajdować się w zamkniętych szafkach lub półkach.

  Nie oznacza to jednak, że musi być pusto i nudno. Jednym z pomysłów na urozmaicenie szafek jest zamontowanie luster. Te sprytne elementy sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe. Oprócz przechowywania, warto prześledzić szereg mebli z kategorii ,,gadżeciarskie’’. Są to chociażby zdobione wieszaki na ręczniki, obrotowe półki do przechowywania kosmetyków i inne;

 • Łazience można nadać nieco więcej stylu poprzez kilka prostych trików.

  Jednym z nich są dywaniki łazienkowe. Dziś ich wybór jest ogromny. Różnią się między sobą wielkością, kolorem, materiałem wykonania. Niektóre to małe dzieła sztuki, które wprowadzą całkowicie odmienny nastrój, dodają przytulności. Kolejnym sposobem na poprawienie estetyki tego szczególnego pomieszczenia jest dobranie pojemników pod względem koloru.

  W sklepach z łatwością można znaleźć dedykowane serie, czy komplety dzięki czemu to zadanie jest mocno ułatwione. Mowa o drobnych, lecz znaczących elementach, takich jak: pojemnik na szczoteczki do zębów, mydelniczka, pojemnik na drobne kosmetyki, czy perfumy.

.

https://texdekor.pl/pl/c/Posciel-Satynowa/14 http://www.oprawaobrazow.waw.pl